2019 yılından beri merkezimiz olan Erenler’de otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz.

Firmamız Green Garaj olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana pek çok başarılı çalışmaya imza atmış bulunuyoruz. Yaptığımız işler arasında motor tamir ve bakımı, yağ değişimi, aydınlatma sistemleri, araç servis hizmetleri, yedek parça temini, aksesuar montaj ve değişim işlemleri başta olmak üzere otomobille ilgili tüm arıza ve onarım işleri yer almaktadır.

Üstlendiğimiz her görevi %100 müşteri memnuniyetiyle en hızlı ve pratik şekilde yerine getirmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana kaliteli hizmet sunma anlayışıyla müşteri memnuniyetini hedeflemiş bir firma olarak Erenler merkezli çalışmalarımızın yanı sıra Sakarya’nın tüm ilçelerine ve çevre illere de hizmet sunmaktayız. Günden güne çoğalan müşteri sayımız dürüst ve kaliteli hizmetlerimizin en belirleyici referanslarıdır. İşinin ehli çalışma kadromuz ve disiplinli personellerimiz sayesinde çözüm odaklı çalışarak görevimizi layıkıyla yerine getirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Üstün hizmet anlayışımızla aracınızı emanet edebileceğiniz en güvenilir adres Green Garajdır.

Firmamız her daim son teknolojiyi takip ederek, aracınızın gereksinmesi olan teknoloji ve konforu hizmetlerine yansıtmaya devam ediyor. Kendimizi sektördeki yeni gelişmelere adapte ederek ve personelimizin yeni iş şekillerine adaptasyonunu gerçekleştirerek düzenli aralıklarla yenilemekteyiz.

Yayına başlayan web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız, online telefon hattımızla sizlere en doğru ve hızlı hizmeti sunma, her noktadan bizlere ulaşma fırsatı vermekteyiz.

Yenilenen müşteri hizmetleri anlayışımızla satış ve servis işlemleri sonrasında da daima bilgi alabileceğiniz, yaşadığınız sorunlarda danışacağınız bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. İzlediğimiz fiyat politikası rakiplerimiz karşısında firmamıza önemli bir üstünlük sağlamaktadır.

En kaliteli hizmete en uygun fiyatlarla sahip olan müşterilerimiz firmamızı daima sadık kalarak memnun etmektedirler.

Kalitenin ve özenli çalışmanın tek adresi Green Garaj olarak bir otomobilin ihtiyacı olan her şeyi sunmanın memnuniyetini taşıyoruz.

Whatsapp Destek

Usta

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?